Maak kennis met het team van Star & Van der Gugten

Het gaat binnen een organisatie niet alleen om de kennis die aanwezig is, maar ook om de combinatie van de juiste personen. Star & van der Gugten beschikt over een ervaren team met de juiste mensen op de juiste plek . Hieronder zie je de gezichten achter ons creatieve, hardwerkende team.  Wil jij onderdeel uitmaken van dit team? Neem dan contact met ons op via 071 34 209 10.

Henny van der Gugten Directie / Inkoop

Producten: Rozen, Ranunculus, Anemone, Eryngium, Ornithogalum.

Tel: +31 6 51 58 70 68
Email: henny@starvandergugten.nl
Joost Taillie Inkoop

Hoofdinkoper
Producten: Lelie's, Hyacinten, Narcissen, Lisianthus, Tulpen, Hortensia's, Amaryllis, Diverse/Zomerbloemen/Gemengd Pakket.

Tel: +31 6 14 77 38 96
Email: joost@starvandergugten.nl
Ben van der Gugten Inkoop / Verkoop

Producten: Chrysanten, Snijgroen, Alstroemeria's, Freesia's, Planten, Exoten.

Tel: +31 6 22 35 35 27
Email: ben@starvandergugten.nl
Ewout van Egmond Inkoop

Producten: Anthurium, (tros) Anjers, Gerbera, Zantedeschia, Trachelium, Matricaria, Eucharis, Limonium.

Tel: +31 6 30721821
Email: ewout@starvandergugten.nl
Charles Cornet Inkoop / Verkoop

Inkoop en verkoop van takken, heesters en seizoenzoensbloemen.

Logistiek planner

Tel: +31 6 53 94 99 32
Email: charles@starvandergugten.nl
Bert Kloos Verkoop / Box

Verkoop van takken, heesters en seizoensbloemen.

Dagelijkse leiding in de box.

Tel: +31 6 23 22 66 31
Email: bert@starvandergugten.nl
Rinesh Raghoenath Box

Hoofd verkoopcel / Orderpick

Tel: +31 71 3420925
Email: rinesh@starvandergugten.nl
Geert Brouwer Box

Verdeling

Tel: +31 6 12 63 98 68
Email: geert@starvandergugten.nl
Arie-Leen van den Haak Box

Orderpick

Babeth Vooys Box

Fotografe

Wout van der Gugten Zaakwaarnemer België

Dagelijkse leiding bij de Rijcke BVBA in Wetteren.

Tel: +31 6 22 25 25 28
Email: wout@starvandergugten.nl
Gerco Kralt Box

de Rijcke BVBA, Box Nederland

Jim Blom Box

de Rijcke BVBA, Box Nederland

Carla Marchetti Box

de Rijcke BVBA, Box Nederland

Joyce Verbeek Box

de Rijcke BVBA, Box Nederland

Louis Lasander Chauffeur
Kevin Meijvogel ICT

Aanspreekpunt ICT gerelateerde vragen.

Tel: +31 6 12 25 18 13
Email: kevin@starvandergugten.nl
Bianca van der Lee Administratie Tel: +31 6 51 61 05 95
Email: bianca@starvandergugten.nl
Els van der Gugten Administratie Tel: +31 6 12 25 29 72
Email: els@starvandergugten.nl
Jonathan Driebergen Administratie Tel: 071-3420919
Email: jonathan@starvandergugten.nl

Presentatie vernieuwde webshop

Op 15 maart presenteerde Star van der Gugten, samen met My-Blush, de vernieuwde webshop, service en exclusieve bloemen aan bloemisten en kwekers in Museum De Zwarte Tulp in Lisse!

Exclusieve producten het hele jaar rond.

Begin vandaag nog met bestellen
Internet
Verkoop
Service