Möt Star & Van der Gugten teamet

En organisation består inte bara av den kunskap den har att erbjuda, men behöver också rätt kombination av människor. Star & Van der Gugten har ett erfaret team av rätt personer på rätt platser. Nedan finns ansiktena bakom vårt kreativa, hårt arbetande team. Vill du bli en del av detta team? Kontakta oss på 071 34 209 10.

Henny van der Gugten Riktning / inköp Tel: +31 6 51 58 70 68
Email: henny@starvandergugten.nl
Joost Taillie inköp

Inköpschef:

Tel: +31 6 14 77 38 96
Email: joost@starvandergugten.nl
Joeri Hink inköp Tel: +31 6 22 54 40 44
Email: joeri@starvandergugten.nl
Teun Kralt inköp Tel: +31 6 23 22 66 31
Email: teun@starvandergugten.nl
Ben van der Gugten inköp / försäljning Tel: +31 6 22 35 35 27
Email: ben@starvandergugten.nl
Koen Maurits Låda

Entry control

Email: koen@starvandergugten.nl
Rinesh Raghoenath Låda

Logistik

Tel: +31 6 53949932
Email: rinesh@starvandergugten.nl
Arie-Leen van den Haak Låda

Orderplockning

Kees de Leeuw Låda

Orderpick

Janine van Beelen Låda

Eftermiddagsskift

Babeth Vooys Låda

Fotograf

Wout van der Gugten Handledare Belgien

Daglig ledning på de Rijcke BVBA vid Wetteren.

Tel: +31 6 22 25 25 28
Email: wout@starvandergugten.nl
Gerco Kralt Låda

de Rijcke BVBA, Box Nederländerna

Jim Blom Låda

de Rijcke BVBA, Box Nederländerna

Hans Heemskerk Låda

de Rijcke BVBA, Box Holland

Louis Lasander chaufför

Chaufför

Kevin Meijvogel DET

Kontaktperson IT relaterad fråga

Tel: +31 6 12 25 18 13
Email: kevin@starvandergugten.nl
Bianca van der Lee administrering Tel: +31 6 51 61 05 95
Email: bianca@starvandergugten.nl
Els van der Gugten administrering Tel: +31 6 12 25 29 72
Email: els@starvandergugten.nl
Jonathan Driebergen administrering Tel: 071-3420919
Email: jonathan@starvandergugten.nl

Exklusiva produkter året runt

START BESTÄLLNING IDAG
Internet
Försäljning
Tjänsten