Möt Star & Van der Gugten teamet

En organisation består inte bara av den kunskap den har att erbjuda, men behöver också rätt kombination av människor. Star & Van der Gugten har ett erfaret team av rätt personer på rätt platser. Nedan finns ansiktena bakom vårt kreativa, hårt arbetande team. Vill du bli en del av detta team? Kontakta oss på 071 34 209 10.

Henny van der Gugten Riktning / inköp

Produkter: Roses, Distels, Ranunculus, Anemone, Ornithogalum

Tel: +31 6 51 58 70 68
Email: henny@starvandergugten.nl
Joost Taillie inköp

Inköpschef:
Produkter: Liljor, Hyacinter, Narcissus, Lisianthus, Tulpaner, Hortensior, Amaryllis, Olika / Sommarblommor / Blandat paket.

Tel: +31 6 14 77 38 96
Email: joost@starvandergugten.nl
Ben van der Gugten inköp / försäljning

Produkter: Chrysanthemums, Sticklingar, Alstroemerias, Freesias, Växter, Exotiska.

Tel: +31 6 22 35 35 27
Email: ben@starvandergugten.nl
Ewout van Egmond inköp

Produkter: Anthuriums, Dianthus, Limonium, Callas, Matricaria, Gerberas, Eucharis.

Tel: +31 6 30 72 18 21
Email: ewout@starvandergugten.nl
Charles Cornet inköp / försäljning

Inköp och försäljning av grenar, buskar och säsongsbetonade solrosor.

Tel: +31 6 53 94 99 32
Email: charles@starvandergugten.nl
Rinesh Raghoenath Låda

Logistikplanerare / Distribution

Tel: +31 6 26 53 88 60
Email: rinesh@starvandergugten.nl
Arie-Leen van den Haak Låda

Orderplockning

Babeth Vooys Låda

Fotograf

Wout van der Gugten Handledare Belgien

Daglig ledning på de Rijcke BVBA vid Wetteren.

Tel: +31 6 22 25 25 28
Email: wout@starvandergugten.nl
Gerco Kralt Låda

de Rijcke BVBA, Box Nederländerna

Jim Blom Låda

de Rijcke BVBA, Box Nederländerna

Louis Lasander chaufför

Chaufför

Kevin Meijvogel DET

Kontaktperson IT relaterad fråga

Tel: +31 6 12 25 18 13
Email: kevin@starvandergugten.nl
Bianca van der Lee administrering Tel: +31 6 51 61 05 95
Email: bianca@starvandergugten.nl
Els van der Gugten administrering Tel: +31 6 12 25 29 72
Email: els@starvandergugten.nl
Jonathan Driebergen administrering Tel: 071-3420919
Email: jonathan@starvandergugten.nl

Presentation ny butik

Den 15 mars presenterade Star van der Gugten tillsammans med My-Blush den uppdaterade webbshop, service och exklusiva blommor till blomsterhandlare och odlare i Black Tulip Museum i Lisse!

Exklusiva produkter året runt

START BESTÄLLNING IDAG
Internet
Försäljning
Tjänsten